Novinky

 • Úprava cen 2021

  Vzhledem ke zvyšování nákladů na výrobu a velmi vysoké ceny přepravních společmostí bude docházet od března 2021 k přeceňování, tzn. ke zvýšení cen u některých prodůktů SWIT. 
 • NEEWER Profesionální vybavení pro filmaře i fotografy

  V těchto dnech byla uzavřeno oficiální partnerství pro distribuci produktů značky NEEWER. Výrobky této značky patří mezi TOP 10. Postupně budou přidány všechny výrobky a modelové řady. Batohy a kufry, studiová světla, LED světla, mikrofony, stativy, stabilizátory, atd... 
 • Kanadské odolné kufry NANUK

  Jak jsme již avízovali byla do našeho obchodu přidána kompletní nabídka špičkových odolných kufrů od kanadské firmy NANUK včetně širokého příslušenství.  Při větších objednávkách zajistíme našim zákazníkům vlastní logo na výrobku i na vnitřní výplni. 
 • Kompletní produktová řada odolných kufrů firmy Nanuk

  V brzké době zařadíme do nabídky kompletní řadu odolných kufrů od kanadské společnosti NANUK. Naši zákazníci budou mít jedinečnou šanci vybrat si kufr nejen ze základní nabídky, ale budou mít možnost nechat si vyrobit kufry dle vlastních požadavků, včetně jedinečných výplní a variací, které nabízí pouze společnost NANUK. Při větších odběrech je možné mít na kufrech i vlastní logo.