NANUK Ochranná pěna pro model 935

- 10%
NANUK Ochranná pěna pro model 935
  • NANUK Ochranná pěna pro model 935
  • NANUK Ochranná pěna pro model 935
  • NANUK Ochranná pěna pro model 935
  • NANUK Ochranná pěna pro model 935

Ohranná výplň do kufrů NANUK Case je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny a jednotlivé výplně odpovídají velikostně modelům, pro které jsou určeny. Každá pěna do kufrů NANUK Case je složena ze 3 dílů - vrchní díl… Více informací

 5 až 10 dnů
1 364
1 127 bez DPH
Před slevou:
1 516
Běžná cena:
1 739
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NANUK
Kód výrobku:
935-FOAM
Katalogové číslo:
A01-735
EAN:
666365011176
Záruka:
2 roky

Ohranná výplň do kufrů NANUK Case je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny a jednotlivé výplně odpovídají velikostně modelům, pro které jsou určeny. Každá pěna do kufrů NANUK Case je složena ze 3 dílů - vrchní díl pro vložení do víka kufru, spodní nízký díl pro vložení na dno kufru a vyšší třetí díl s úpravou "precubed" pro ochranu přepravovaných předmětů.

"Precubed" úprava znamená, že je pěna předřezaná na malé čtverce, které je možné variabilně vyjmout a připravit tak vždy tvar vhodný přímo pro přepravovaný předmět, aby byla zajištěna jeho co největší bezpečnost. Tato úprava umožňuje flexibilitu využití prostoru všech kufrů NANUK Case a je ideální pro ty, kteří hledají rychlou a jednoduchou cestu pro ochranu a uspořádání přepravovaných věcí.

 

 

3 jednoduché kroky k úpravě pěny:

1.NAMĚŘENÍ

Položte na výplň všechny předměty, které chcete v kufru přepravovat a upravte jejich finální rozmístění. Pro větší bezpečnost vašich věcí (zejména křehkých) se ujistěte, že mezi jednotlivými předměty je mezera zhruba 5 cm.

 

2. ODSTRANĚNÍ KOSTEK PĚNY

Podle tvaru daného předmětu odstraňte kostky pěny buď vytržením prsty nebo k odstranění použijte ostré nástroje (zajistí hladší konturu) jako například kuchyňský nůž, zlamovací řezák, apod.

 

3. ULOŽENÍ PŘEDMĚTŮ

Jakmile jsou požadované kostky pěny odstraněny, uložte předměty na své místo a zkuste, zda vše pasuje. Pokud je třeba, dolaďte velikost otvoru pro daný předmět.

NANUK Ochranná pěna pro model 935 NANUK Ochranná pěna pro model 935 NANUK Ochranná pěna pro model 935
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů